


1 580 ₴
1 548,40 ₴
• Матеріал каркаса - метал, пофарбований порошковою фарбою
• Матеріал оббивки - тканина рогожка Челсі (EximTextil)
• Доступні комбінації кольору:
- каркас чорний / тканина Челсі 14 (коричневий)
- каркас чорний / тканина Челсі 95 (темно-сірий)
- каркас білий / тканина Челсі 95 (темно-сірий)
• Основа сидіння - гнутоклееная фанера, поролон 20 мм
• Габаритні розміри:
- Ширина - 43 см
- Глибина - 51 см
- Висота - 95 см
• Кратність замовлення - 2 шт
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін доставки в Україну уточнюйте у менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Каркас чорний/тканина Челсі 14 |
| Оббивка | тканина |