

2 998 ₴
• Пластикова хрестовина
• пластикові Підлокітники з м'якими накладками
• прогумовані Ролики
• Оббивка Екокожа
• Регулювання висоти сидіння-газліфт
• Механізм гойдання крісла Tilt:
- Режим гойдання крісла
- Фіксація в робочому положенні
- Налаштування зусилля гойдання під вага користувача
- Регулювання висоти крісла
• Висота в нижньому положенні - 111 см
• Висота у верхньому положенні - 120 см
• Висота сидіння в нижньому положенні - 49 см
• Висота сидіння у верхньому положенні - 58 см
• Висота від підлоги до підлокітників - 70/79 см
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Висота спинки - 70 см
• Ширина виробу - 61 см
• Глибина вироби - 69 см
• Ширина сидіння - 51 см
• Глибина сидіння - 52 см
• Діаметр основи - 62 см
• Вага - 21 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Розміри упаковки Д/Ш/В - 85/45/65 см
• Обмін/повернення протягом 14 днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Червоний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 69 см |
| Висота з урахуванням спинки | 111 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 21 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Висота спинки | 70 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | Tilt |
| Колір оббивки | екошкіра Чорно-червона |