

5 599 ₴
• Пластикова хрестовина
• Пластикові підлокітники регулюються по висоті
• Ролики пластикові
• Оббивка Екошкіра
• Регулювання висоти сидіння-газліфт
• Механізм гойдання крісла Релакс:
- Регулювання кута нахилу спинки від 90 до 180 градусів
- Важіль управління кутом нахилу спинки в підлокітнику
- Режим гойдання крісла
- Зміщена вперед вісь хитання
- Фіксація крісла в робочому положенні
- Налаштування зусиль гойдання під вага користувача
- Регулювання висоти крісла
• Висота в нижньому положенні - 119 см
• Висота у верхньому положенні - 129 см
• Висота сидіння в нижньому положенні - 48 см
• Висота сидіння у верхньому положенні - 58 см
• Висота від підлоги до підлокітників - 60/70 см
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Висота спинки - 75 см
• Ширина виробу - 72 см
• Глибина вироби - 70 см
• Ширина сидіння - 56 см
• Глибина сидіння - 50 см
• Діаметр основи - 70 см
• Вага - 28 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Розміри упаковки Д/Ш/В - 95/45/65 см
• Обмін/повернення протягом 14 днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорно-червоний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 28 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 119 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 72 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 75 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 56 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | Relax |
| Колір оббивки | екошкіра Чорно-жовта |