• Матеріал виробу - сталь
• Вид кріплення - настінний на 6 анкерів (анкера в комплектацію не входять)
• Покриття - порошкове фарба
• Особливості:
- складна металева конструкція
• Застосування - для домашнього використання
• Максимальне навантаження - до 250 кг
• Довжина від стіни до краю - 65 см
• Діаметр перекладин - 43 мм
• Вага загальний - 14 кг
• Розмір упаковки - 67х20х10 см
• Гарантія - 12 місяців
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления составляет 7-10 рабочих дней
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена указана без учета доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.3 см |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 4.3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |