4 360 ₴
• Матеріал виготовлення - " бук
• Поперечини - бук
• Покриття на вибір:
- фарба (різнокольоровий
- лак (натуральний)
• Комплектація:
- гладіаторська сітка
- гірка
• Довжина гірки - 100 см
• Висота вироби - 84 см
• Ширина виробу - 64 см
• Довжина виробу - 97 см
• Вага виробу - 14,35 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Не вимагає кріплення
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, не погіршують експлуатаційні характеристики виробу
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления составляет 5 - 10 рабочих дней
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена указана без учета доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 14.35 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 см |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 64 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Підлогова |
| Матеріал | Дерево |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |