12 420 ₴
12 047,40 ₴
Відправка з 16 квітня 2026У будь-якому сучасному офісі обов'язково знайдеться місце для зручного диванчика: в кабінеті начальника, у приймальні або в кімнаті, відведеній для відпочинку співробітників. У перших двох варіантах такі меблі здатні вказати на статус і підтримати імідж вашої організації.
Диван Спейс – шикарний виріб та одна з найпопулярніших моделей, представлена до вашої уваги торговою маркою «Richman». Він виглядає досить стилі і респектабельно і надасть солідності будь-якому офісному приміщенню. Все в цьому дивані говорить про його ґрунтовність і добротність: каркас і опори виконані з натурального дерева, як матеріал оббивки може бути обрана штучна шкіра підвищеного рівня якості та комбінована шкіра Люкс.
Завдяки тому, що диван Спейс представлений у кількох варіантах розмірів – 0.9, 1.5, 2.1, поєднуючи дані модулі, ви легко складете чудовий за своєю зручністю та комфортабельністю меблевий гарнітур. Ознайомитись з усіма характеристиками, кольоровим оформленням та переглянути фото готових виробів, можна відвідавши каталог нашого інтернет-магазину меблів «АБВ-меблі».
• Матеріал каркасу - Дерев'яний брус
• Наповнення – ППУ
• Ширина виробу – 150 см
• Глибина виробу – 74 см
• Висота виробу – 74 см
• Ширина сидіння – 118 см
• Глибина сидіння – 58 см
• Висота від підлоги до сидіння – 45 см
• Вага – 47 кг
• Доступні розміри ширина/глибина/висота:
- одинарний: 90х76х76 см
- подвійний: 150х76х76 см
- подвійний: 180х76х76 см
- потрійний: 195х76х76 см
- потрійний: 210х76х76 см
• Можливість прошивки ниткою в тон оббивки виробу або колір нитки за Вашим запитом
• Можливість виготовлення у комбінованій оббивці
• Виготовлення нестандартного розміру
• Для вибору оббивки виробу в іншій тканині зверніться до менеджера
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Термінове виробництво та відвантаження Вашого замовлення всього за 24 години+25% до вартості виробу
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Тип дивана | прямий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 74 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Глибина дивану | 74 см |
| Довжина дивану | 150 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Флай 2230 |