

9 552 ₴
9 265,44 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал виготовлення - хромований метал
• Матеріал оббивки - шкірозамінник
• Наповнення - ППУ
• Комбінована оббивка
• Ширина виробу - 156 см
• Глибина вироби - 66 см
• Висота вироби - 43 см
• Ширина сидіння - 155,5 см
• Глибина сидіння - 65,5 см
• Вага - 38 кг
• Для вибору оббивки вироби в іншій тканині зверніться до менеджера
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Флай 2228, 2220, 2216 |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 156 см |
| Глибина дивану | 66 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 43 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | хромований метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал корпусу | Метал |