
10 050 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Ніжки - хромований метал
• Наповнення - пінополіуретан (ППУ)
• Оббивка - шкірозамінник Родео
• Колір - червоний (11)
• Ширина - 140 см
• Глибина - 82 см
• Висота з урахуванням спинки - 90 см
• Додаткові опції:
- Вибір матеріалу оббивки (шкірозамінник "Родео", "Флай", "Неаполь", "Boom", "Zeus", "Rainbow")
- Виготовлення дивана в нестандартних розмірах
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sentenzo |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Тип дивана | прямий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Глибина дивану | 82 см |
| Довжина дивану | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | хромований метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | шкірозамінник Флай-2231 темно коричневий |