



2 024 ₴
1 983,52 ₴
Відправка з 17 квітня 2026• Матеріал каркаса — метал
• Колір — чорний матовий
• Оббивка — оксамитова тканина Matt Velvet
• Тканина, що перешкоджає вбиранню рідин.
• Доступні кольори:
- Сірий (Matt Velvet 85)
- Чорний (Matt Velvet 75)
- Синій (Matt Velvet 99)
• Ширина - 45 см
• Глибина - 41 см
• Висота виробу з урахуванням спинки - 86 см
• Висота від підлоги до сидіння — 49 см
• Модифікації:
- Стілець Mila Velvet
- Стул Mila Matt Velvet
- Стул Mila Sztruks
- Стілець Mila D Velvet
- Стілець барний Mila H-2 Velvet
• Якщо немає товару на складі постачальника, термін доставки до України становить 10-14 робочих днів (за наявності товару в Польщі)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір оббивки | Matt Velvet 79 |