17 080 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал каркаса - натуральне дерево
• Колір - венге
• Сидіння і спинка - велюрова тканина Bluvel
• Колір - синій (Bluvel 86)
• Інші доступні кольори оббивки:
- Бірюзовий (Bluvel 85)
- Сірий (Bluvel 14)
- Бежевий (Bluvel 28)
- Зеленый (Bluvel 78)
- Светло-серый (Bluvel 03)
- Темно-бежевый (Bluvel 40)
- Цинамон (Bluvel 4215)
• Ширина загальна - 75 см
• Глибина загальна - 85 см
• Глибина сидіння - 56 см
• Висота загальна - 101 см
• Висота від підлоги до сидіння - 41 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, терміни доставки в Україну 10-14 рабочих днів (при наличии в Польше)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Висота сидіння | 410 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | оксамит |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Колір | Bluvel 28 |