4 015 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал - ламінована ДСП товщиною 16-18 мм
• Опори - пластикові колеса
• Кромка ПВХ
• Комплектація:
- 3 висувних лотка
• Ширина - 400 мм
• Глибина - 400 мм
• Висота - 450 мм
• Гарантія - 12 місяців
• Додаткові опції:
- Напрямні з доводчиками
- Власник для фена
- Комплектація металевими колесами
- Виготовлення вироби в будь-якому з доступних кольорів ДСП
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця-лоток | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Обладнаний коліщатками |
| Тип меблів | візок |
| Колір корпусу | Білий |