3 278 ₴
• Матеріал виготовлення деревина
• Захист від пошкоджень стільниць Topalit
• Пресовані стільниці Topalit являють собою цілісну робочу поверхню.
• Властивості матеріалу забезпечують їх якість і довговічність
• Захист від опіків сигаретних
• Стільниці Topalit переносять зростання температури до 90°C
• Можливі незначні зміни блиску і яскравості кольорів
• Стільниці Topalit не повинні піддаватися тривалому впливу температури понад 90°C ні при яких умовах
• Захист від хімічних речовин
• Стільниці Topalit захищені від хімічних речовин, що найчастіше зустрічаються в побуті серед чистячих засобів
• Харчові кислоти і луги також не впливають на робочу поверхню
• Захисні властивості стільниць Topalit оцінюються від оцінки «добре» до «дуже добре» згідно стандарту EN 438.
• Розчинники для фарби також не завдають шкоди покриттю Duroplast стільниць Topalit
• При тривалому контакті з вищевказаними речовинами, яскравість і цілісність декоративного зображення може бути порушена
• Особливо небезпечні речовини, наприклад, спеціальні кислоти, проходять дослідження в лабораторіях. Для таких цілей використання робочих поверхонь Topalit не рекомендується
• Кислоти начебто оцтової, хлористоводневої, азотної, сірчаної і подібних, завдають більш або менш серйозний збиток, залежно від їх концентрації та часу дії на поверхню. Це може призвести як до втрати блиску і кольору декоративного зображення, так і руйнування покриття (густий сірий дим, поява крапель і тріщин чорного або жовтого кольору)
• У разі подібного ураження поверхні подальше пошкодження можна запобігти за допомогою обробки стільниці великою кількістю води або мильного розчину і видалення залишків кислоти
• Товщина стільниці - 16,5 / 26 мм
• Вага - 3,8 кг
• Стандартні розміри стільниць:
- Круглі діаметр - 60 / 70 / 80 / 90 / 105
- Квадратні - 60*60 / 70*70 / 80*80
- Прямокутні - 110*70 / 120*80
• Можливість нанесення на стільницю Вашого малюнка
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 - 21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІЛЛБУД |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 3.8 кг |
| Діаметр | 600 мм |
| Призначення | Для столу |
| Тип | Стільниця |
| Товщина | 16.5 мм |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр стільниці | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Розмір (") | 60d |
| Товщина стільниці | 16.5 |
| Колір стільниці | Urban Spruce-0217 |