



19 750 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Матеріал корпуса - ДСП
• Торці покриті кромкою ПВХ
• Робоче полотно зроблено із спеціального загартованого скла
• За бажанням клієнта дзеркало може бути окремо стоять або його необхідно кріпити до стіни за допомогою дюбелів
• Нікельована підставка для ніг
• Відкриту полицю можна використовувати як підставку для сумок
• Ширина - 600 мм
• Глибина - 270 мм
• Висота - 1900 мм
• Гарантія - 12 місяців
• Додаткові опції - Виготовлення в інших кольорах ДСП, ДСП Еггер
• ДСП Egger безпечний з екологічної точки зору матеріал. Легкий у повсякденному догляді, добре миється, стійке до вологи, стійкий до подряпин і механічних пошкоджень. Колірна гамма представлена в актуальних, яскравих, свіжих і модних відтінках.
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення, термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки за модель виготовлену в ДСП
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Ні |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ДСП покрита пластиком |
| Основа дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Стільниця | ДСП |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Висота стійки | 1900 мм |
| Глибина стійки | 270 мм |
| Довжина стійки | 600 мм |
| Кількість полиць | 1 отделений |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Тип | Стійка стандартна |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип прилавку | Робоче місце перукаря |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Користувальницькі характеристики | |
| ДСП - ВИБІР ТОРГОВОЇ МАРКИ | ДСП Egger |
| Корпус виробу | ДСП |