• Тип - стілець складаний з підлокітниками
• Каркас - труба сталева з полімерним покриттям
• Діаметр каркаса - 18 мм
• Оббивка - сітка ПВХ «Текстилен» підвищеної щільності
• Колір - Чорний
• Варіанти кольорів:
- Золотистий
- Бежева смуга
- Блакитна смуга
- Помаранчевий
• Макс. навантаження - 90 кг.
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 50 см
- Ширина сидіння - 32,5 см
- Глибина вироби - 50 см
- Глибина сидіння - 38 см
- Висота зі спинкою - 87 см
- Висота до сидіння - 40 см
- Вага - 3,7 кг
• Розмір у складеному вигляді - 65*50*8 см
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 400 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 |
| Висота сидіння стільця | 870 |
| Матеріал сидіння | ПВХ |
| Матеріал спинки | ПВХ |
| Колір (відтінок) | Чорний |