
1 018 ₴
• Бренд - Progarden ®
• Матеріал - поліпропілен (з текстурою під штучний ротанг)
• Доступні кольори:
- Коричневий
- Білий
- Антрацит
• Форма стільниці - прямокутна
• Особливість - не має металевих елементів конструкції для запобігання окислення і корозії
• Довжина - 59 см
• Ширина - 46 см
• Висота - 40 см
• Вага - 2,6 кг
• Розмір упаковки - 59x46x8 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Матеріал каркасу (опор) | Поліпропілен |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 |
| Матеріал стільниці | Поліпропілен |