

4 371 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Довжина | 187 см |
| Ширина | 71.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 44 |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| Матеріал | Пластик |