759 ₴
• Тип - складной стул со спинкой
• Каркас - стальная труба с полимерным покрытием
• Цвет - зеленый
• Диаметр каркаса - 25 мм
• Сиденье и спинка - ткань «Оксфорд» 600D
• Цвет - зеленый
• Макс. нагрузка - 140 кг
• Комплектация:
- Ремень для транспортировки
- Карман
• Габариты в разложенном виде:
- Ширина изделия - 51,5 см
- Ширина сиденья - 34 см
- Глубина изделия - 37 см
- Глубина сиденья - 37 см
- Высота изделия - 83 см
- Высота спинки от сиденья - 42 см
- Высота сиденья от пола - 45 см
- Вес - 3,5 кг
• Размер в сложенном виде (ВхГхШ) - 61*9*51,5 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Глибина стільця | 370 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Зелений |
| Ширина стільця | 515 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 |
| Матеріал спинки | Поліестер |