834 ₴
• Тип - складаний стілець без спинки
• Каркас - труба сталева з полімерним покриттям
• Колір - зелений
• Діаметр каркаса - 20 мм
• Сидіння - тканина «Поліестер» 600D
• Колір - темно-зелений
• Макс. навантаження - 110 кг
• Обсяг сумки - 10 л
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 38 см
- Ширина сидіння - 30 см
- Глибина вироби - 34,5 см
- Глибина сидіння - 34,5 см
- Висота - 37 см
- Вага - 1,7 кг
• Розмір в складеному вигляді (ВхГхШ) - 52*3,5*38 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Глибина стільця | 345 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Ширина стільця | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 |