4 919 ₴
• Пластикова хрестовина
• Пластикові підлокітники з м'якими накладками
• Регульовані підлокітники
• Прогумовані Ролики
• Оббивка Тканина/Сітка
• Регулювання висоти сидіння-газліфт
• Механізм гойдання крісла Синхромеханізм:
- Механізм дозволяє змінювати кут нахилу крісла з зміною кута відхилення сидіння і спинки в пропорції (1/3)
- На 1° відхилення сидіння, спинка відхиляється на 3°
- Фіксація крісла в п'яти положеннях
- Режим гойдання
- Регулювання жорсткості гойдання
- Регулювання висоти крісла
• Висота в нижньому положенні - 113 см
• Висота у верхньому положенні - 123 см
• Висота сидіння в нижньому положенні - 44 см
• Висота сидіння у верхньому положенні - 54 см
• Висота від підлоги до підлокітників - 63/73 см
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Висота спинки - 73 см
• Ширина виробу - 70 см
• Глибина виробу - 56 см
• Ширина сидіння - 52 см
• Глибина сидіння - 48 см
• Діаметр хрестовини - 68 см
• Вага - 17 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Розміри упаковки Д/Ш/В - 95/45/65 см
• Обмін/повернення протягом 14 днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 17 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 113 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 56 см |
| Ширина крісла | 70 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 73 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Синхромеханізм | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | Synchro |
| Основний оббивний матеріал | Сітка-Тканина |
| Колір | тканина Чорно-червона |