



6 079 ₴
• Пластикова хрестовина
• Пластикові підлокітники з м'якими накладками
• Прогумовані Ролики
• Оббивка Екошкіра
• Вставка принт (на вибір)
• Регулювання висоти сидіння-газліфт
• Механізм гойдання крісла Релакс:
- Регулювання кута нахилу спинки від 90 до 180 градусів
- Важіль управління кутом нахилу спинки в підлокітнику
- Режим гойдання крісла
- Зміщена вперед вісь хитання
- Фіксація крісла в робочому положенні
- Налаштування зусиль гойдання під вага користувача
- Регулювання висоти крісла
• Висота в нижньому положенні - 125 см
• Висота у верхньому положенні - 135 см
• Высота сиденья в нижнем положении - 48 см
• Высота сиденья в верхнем положении - 58 см
• Высота от пола до подлокотников - 63/73 см
• Максимальная нагрузка на изделие - 120 кг
• Высота спинки - 81 см
• Ширина изделия - 68 см
• Глубина изделия - 58 см
• Ширина сиденья - 52 см
• Глубина сиденья - 49 см
• Диаметр крестовины - 68 см
• Особенность - съемные валики на пояснице и подголовнике
• Вес - 18 кг
• Гарантия - 12 месяцев
• Размеры упаковки Д/Ш/В - 95/45/65 см
• Обмен/возврат в течении - 14 дней
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 18 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Ширина крісла | 68 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 81 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | Relax |
| Підлокітник | пластик із м'якими накладками |
| Колір | екошкіра Чорно-червона |