• Пластикова хрестовина
• Регульовані пластикові підлокітники з м'якими накладками
• Выдвижная подставка для ног
• Регулируется угол наклона спинки
• Регулируется подушка под поясницу
• Регулируемая подушка под шею
• Регулировка высота сиденья - газлифт
• Ролики пластиковые
• Обивка экокожа
• Механизм качания кресла Tilt - Фиксация наклона спинки и сидения в одном положение, плавность качания
• Высота изделия в нижнем положении - 125 см
• Высота изделия в верхнем положении - 132 см
• Ширина изделия - 69 см
• Глубина изделия - 66 см
• Ширина сиденья - 55 см
• Глубина сиденья - 51 см
• Высота сиденья в нижнем положении - 45 см
• Высота сиденья в верхнем положении - 55 см
• Висота спинки - 81 см
• Ширина спинки - 54 см
• Діаметр хрестовини - 70 см
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Вага - 21,1 кг
• Варіанти використання:
- доресло для геймера
- профисное крісло
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний/Червоний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 21.1 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 66 см |
| Ширина крісла | 69 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 81 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | пластик із м'якими накладками |