

6 588 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал каркаса - натуральне дерево
• Сидіння і спинка - велюрова тканина Bluvel
• Колір - синій (Bluvel 86)
• Інші доступні кольори оббивки:
- зелений (Bluvel 78)
- бірюзовий (Bluvel 85)
- сірий (Bluvel 14)
- каррі (Bluvel 68)
- чорний (Bluvel 19)
- бежевий (Bluvel 28)
- античний рожевий (Bluvel 52)
- темно-бежевый (Bluvel 40)
- светло-серый (Bluvel 03)
- цинамон (Bluvel 4215)
• Ширина загальна - 67 см
• Глибина загальна - 60 см
• Глибина сидіння - 47 см
• Висота загальна - 76 см
• Висота від підлоги до сидіння - 46 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, терміни доставки в Україну 10-14 днів (при наличии в Польше)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Висота сидіння | 460 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Оббивка | оксамит |