
3 411 ₴
• Бренд - Vitan® (Україна)
• Матеріал - метал
• Колір каркасу - фуксія
• Сидіння - дерев'яні планки з ясена
• Каркас - труба з полімерним покриттям Ø 20 мм, Ø 16 мм
• плоскі Полози - 30 х 15 мм
• Чохол - тканина "Оксфорд 210 D" з водовідштовхувальним покриттям
• Колір - рожевий перламутр
• Наповнювач - овчина
• Чохол кріпиться до санкам з допомогою зав'язок
• Довжина чохла - 67 см
• Ширина чохла - 30 см
• Висота чохла - 25 см
• Вага чохла - 0,5 кг
• Довжина санок - 92 см
• Ширина санок - 44,5 см
• Висота санок - 26 см
• Вага санок - 4 кг
• Довжина сидіння - 55 см
• Ширина сидіння - 22 см
• Максимальне навантаження - 100 кг
• У комплект входять:
- тяговий ремінь довжиною 2,5 м, ширина 23 мм
- знімна спинка (розмір: 67,5х39х30 см, вага: 0,6 кг)
- ремінь безпеки
- знімна ручка-штовхач (ДхШхВ = 89х34х11 см)
• Упаковка - поліетилен
• У разі відсутності товару на складі виробника терміни доставки уточнюйте у менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-полозки |
| Колір | Фуксія |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 92 см |
| Маса | 4.5 кг |
| Ширина | 44.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |