• Бренд - Vitan® (Україна)
• Матеріал - метал
• Колір каркасу:
- помаранчевий
- черный
• Сидіння - фанера ламінована
• Каркас - труба з полімерним покриттям Ø 27 мм, Ø 16 мм, 30 х 15 мм
• Плоскі полози - 30 х 15 мм
• Довжина - 113,5 см
• Ширина - 46 см
• Висота - 22,5 см
• Вага - 5,3 кг
• У комплект входять:
- тяговий ремінь довжиною 2,5 м
• У разі відсутності товару на складі виробника терміни доставки уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Колір | Чорний |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 113.5 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 22.5 см |
| Маса | 5.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |