2 150 ₴
• Матеріал корпусу та фасаду ламіноване ДСП
• Ширина виробу – 660 мм
• Глибина виробу – 405 мм
• Висота виробу – 445 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 445 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |