18 100 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Материал опор - металлический профиль 40х20 мм
• Материал столешницы и полки - ламинированная ДСП
• Цвет - черный
• Стандартные цвета ДСП без доплаты - белый, черный, венге, ваниль (стоимость остальных вариантов уточняйте у менеджера)
• Ножки - металл
• Стандартные цвета металла - белый, черный
• Кромка - ПВХ
• Способ установки - напольный/к стене
• Комплектация:
- зеркало без рамы
- 1 ящик
- 10 патронов для ламп по периметру рамы - стандартное
• Размер цоколя под лампочки Е-14
• Толщина ДСП - 18 мм
• Ширина рабочего места - 110 см
• Глубина рабочего места - 40 см
• Висота робочого місця - 180 см
• Додаткові опції:
- Виготовлення заснування в будь-якому кольорі ДСП
- Виготовлення ніжок в нестандартних кольорах металу
- Виготовлення за індивідуальними розмірами
- Додаткові патрони для збільшення кількості ламп підсвічування
- Металеві колеса зі стопором
- Конструкція "дзеркало в рамі"
- Конструкція "дзеркало на ДСП основі"
- Скляна накладка на стільницю
- Комплект розеток
- Замок на скриньку
• Упаковка - картонна коробка+ стретч-плівка
• Гарантія - 12 міс
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана за виріб в стандартному кольорі ДСП без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Колір | Чорний |
| Кількість лампочок | 11 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |