12 180 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1630 мм |
| Глибина тумби | 520 мм |
| Висота тумби | 560 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |